foto_11

Firma FORAS – kim jesteśmy?

Firma FORAS działa na rynku budownictwa mieszkaniowego od 2005 roku. W ofercie firmy znajdują się przede wszystkim budowa w systemie developerskim domów w zabudowie bliźniaczej, kameralnych wielorodzinnych budynków mieszkalnych oraz usługa generalne­go wykonawcy budownictwa indywidualnego. FORAS Home to firma, która powstała jako odpowiedź na wymagania, jakie stawia przed nami współczesność. Przepisy mówiące o konieczności oszczędzania energii i wykorzystaniu jej źródeł odnawialnych, rosnące ceny konwencjonalnych źródeł energii, a także rosnąca świadomość ekologiczna społeczeństwa to czynniki, które decydują o nowych trendach w budownictwie. Oferujemy domy w standardzie energooszczędnym i pasywnym, które produkujemy we współpracy z fabryką Drew-Inwest i renomowanymi firmami z rynku budownictwa energooszczędnego. Kooperacja z tak elitarnym gronem producentów świadczy o wysokiej jakości oferowanych produktów oraz gwarantowanej satysfakcji nawet najbardziej wymagającego klienta.

Nasza misja
Na rynku inwestycji posiadamy wieloletnie doświadczenie, które wykorzystujemy nieustan­nie rozwijając firmę, starając się na bieżąco sprostać oczekiwaniom klientów i rynku mieszkaniowego w Polsce, poszerzając zakres oferowanych usług i dbając o najwyższą ich jakość. Jesteśmy odpowiedzialni za swoje czyny, dlatego współpracujemy wyłącznie z solidnymi i sprawdzonymi fachowcami oraz stosujemy certyfikowane i atestowane materiały. Tworzymy rzetelną i profesjonalną firmę, którą charakteryzują innowacyjne idee i tradycyjne wartości. Kierujemy się dewizą, że wznoszone przez nas budynki są naszą wizytówką. Spełniamy marzenia ludzi, którzy pragną odnaleźć swoje miejsce na ziemi.

Nasza wizja
Przyszłość oznacza dla nas realizację wytyczonych zadań, przy kontynuacji misji, że potrzeby i zadowolenie klienta są naszym priorytetem. Konsekwentnie dążymy do zdobycia wiodącej pozycji na rynku, dlatego zobowiązujemy się do oferowania produktów najwyższej jakości, które prezentujemy na rynku ogólnopolskim.

forashomeforasinvest